IFOR WILLIAMS TRAILERS 
Jeszcze tu jesteśmy, ale zapraszamy na nową stronę: 
www.iforwilliams.com.pl

Wszystkie przyczepy Ifor Williams są cynkowane ogniowo!
Przyczepy do przewozu: koni, bydła, kwiatów, motocykli, samochodów, koparek, maszyn ogrodowych i budowlanych oraz innych.
Przyczepy cateringowe i FOOD TRUCK, usługowe i wystawowe.
Professional Trailers Sp. z o.o. - wyłączny dystrybutor w Polsce.

Oferta


Przyczepy końskie - do przewozu koniHB CLASSIC

Przyczepa  jedno- i dwukonna HB 403, 506, 511 CLASSIC

Przyczepa model HB charakteryzuje się bardzo mocną konstrukcją - rama przyczepy zbudowana jest w systemie pełnej klatki. Boki przyczepy, to wysokiej jakości sklejka wodoodporna, laminowana płytą aluminiową od zewnątrz oraz winylową od środka. Trapy to ocynkowana stalowa rama, pokryta wodoodporną płytą winylową oraz (podobnie, jak podłoga) 12mm gumą antypoślizgową.

Podłoga przyczepy jest całkowicie aluminiowa - z dodatkowym ożebrowaniem (wzmocnieniem). Podłoga pokryta jest wysokiej jakości gumą antypoślizgową, o grubości 12mm. Możliwość otwierania tylnej części przyczepy tylko jako trapu (rampy).

Przyczepa dwukonna HB 511 jest łatwa do holowania i jest idealna do transportu dwóch koni o masie 16,2 hh / 17,2 hh.

Przyczepa jednokonna HB403 zapewnia komfortowe warunki na przewóz jednego konia. Będąc węższą przyczepą, HB403 jest łatwiejsza do holowania, ma mniejszy opór aerodynamiczny i tym samym poprawia ekonomikę zużycia paliwa podczas holowania. Model HB403 jest idealny do transportu nerwowych koni, które wymagają więcej miejsca i wolą podróżować samotnie. 
Dostępne kolory

Pobierz pliki


HBX ALU

Nowość! całkowicie aluminiowa!
Najnowszej generacji przyczepa jedno- i dwukonna HBX 403, HBX 506 i HBX 511 ALU

Przedstawiamy pięknie skonstruowaną gamę przyczep z nowej serii HBX. Wspaniały design, który zapewnia najwyższy poziom komfortu podróży i bezpieczeństwa dla twojego konia.

Przyczepa modelu HBX została poddana rygorystycznemu testowi, który obejmował testy na torze w Warwickshire, z którego korzystają wszystkie wiodące firmy motoryzacyjne. Ponadto przyczepę poddano testom w ekstremalnych warunkach pogodowych w komorze klimatycznej, w której przyczepa była narażona na zmienne warunki atmosferyczne - mroźne arktyczne powietrze, na przemian z gorącym tropikalnym.

Przyczepa ma pełną aluminiową obudowę i szereg nowych funkcji. Obejmują one możliwość otwierania tylnej części przyczepy jako trapu (rampy), lub jako drzwi z bocznymi zawiasami, oraz opcję otwierania przednich okien w całości lub tylko nieznacznie – lekko uchylana tylna część okna.

Przyczepa model HBX charakteryzuje się bardzo mocną konstrukcją - rama przyczepy zbudowana jest w systemie pełnej klatki. Podłoga oraz trapy przyczepy, to całkowicie aluminiowa konstrukcja - z dodatkowym ożebrowaniem (dotyczy podłogi). Zarówno trapy, jak i podłoga, pokryte są wysokiej jakości gumą antypoślizgową o grubości 12mm.

Boki, podłoga i trap – w przyczepach serii HBX, są w całości wykonane z aluminiowych płyt i ożebrowania.

Przednia i tylna wentylacja naturalna przyczepy, zwiększa komfort podróży dla koni.

Przyczepa dwukonna HBX 511 jest łatwa do holowania i jest idealna do transportu dwóch koni o masie 16,2 hh / 17,2 hh.

Przyczepa jednokonna HBX 403 zapewnia komfortowe warunki na przewóz jednego konia. Będąc węższą  przyczepą, HBX403 jest łatwiejsza do holowania, ma mniejszy opór aerodynamiczny i tym samym poprawia ekonomikę zużycia paliwa podczas holowania. Model HBX403 jest idealny do transportu nerwowych koni, które wymagają więcej miejsca i wolą podróżować samotnie.

W ofercie, również przyczepa model HBE 506.
Dostępne kolory

Pobierz pliki


Przyczepy wielokonne modele HB 510 XL, HB 610

Model HB510XL oferuje możliwość transportu dwóch koni do 17,2 hh lub do czterech kucyków. Model HB510XL ma w standardzie przestrzeń nad głową 2,3 m. Ze swoją wewnętrzną długością 14', model HB510XL oferuje zakres przegród teleskopowych, odpowiednich dla kucyków, albo pojedynczą środkową przegrodę, umożliwiającą ustawienia dwóch koni skierowanych do przodu.

Wygodne i bezpieczne środowisko dla konia, powstaje dzięki rozsuwanym oknom i otworom dachowym, zapewniając dużo światła i świeżego powietrza. Gruba mata gumowa na podłodze, pomaga zminimalizować zmęczenie podczas długiej podróży.

Przyczepa o maksymalnej wadze brutto 3500 kg. Dodatkowe opcje dostępne na HB510XL, to kombinowane tylne rampy i drzwi furgonowe dla większej funkcjonalności.

Pobierz pliki


Przyczepa Eventa M/L - komfort i wygoda

Przyczepy z aneksem mieszkalnym - model Eventa M i L. Dwa poziomy wykończenia. Przyczepa w wersji podstawowej jest dostarczana bez wyposażenia części dziennej, co pozwala na indywidualne dostosowanie tego obszaru.

W wersji GOLD znajduje się miejsce dla trzech - w tym miejsce do spania dla dwóch osób. Umywalka i dużo miejsca do przechowywania oraz kuchenka gazowa. W standardzie znajdują się również 12V przyłącza, 50 litrowy zbiornik na wodę i elektryczna pompa wodna 12V.

Przyłącze 12V oznacza, że ​​możesz dodać wiele dodatkowych opcji wyposażenia, w tym elektryczną lodówkę, ciepłą wodę, telewizor i toaletę elektryczną - co sprawia, że czujesz się niczym w domu. (Uwaga: obszar konia jest w pełni wyposażony - tak jak w przyczepie bazowej).

Eventa M może przewozić 2 konie do 16,2hh (w zależności od wagi). Przesuwane szyby po obu stronach przyczepy, zapewniają dużo światła i dużo wentylacji dla Twoich koni.

Stosowany w wielu pojazdach ciężarowych - Ifor Williams wprowadził nowy, zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, system Herringbone Angle. Eventa ma gładkie łuki i kompozytowe panele boczne oraz dachowe, które zapewniają dobrą izolację termiczną.

Aby zapewnić bardziej płynną jazdę, we wszystkich naszych przyczepach konnych stosuje się paraboliczne zawieszenie pneumatyczne Ifor Williams.

Przyczepa Model L może przewozić 2 konie/3 kucyki (w zależności od wagi) i jest odpowiednia dla konia o masie 17hh - ponieważ w tym modelu nie ma schowka. Eventa L występuje również w opcji trzyosiowej.

Pobierz pliki


Przyczepy INABOX


Business Inabox Mobile Worhshop, Transporta - dla usług serwisowych i sportu (motocross, rajdy samochodowe)

Przyczepa Business Inabox Mobile Workshop jest idealna dla osób, które uczestniczą w zawodach sportów motorowych. Jeśli bierzesz udział w wydarzeniach z dala od domu, to ta przyczepa jest przeznaczona dla Ciebie. Przyczepę można również zaadoptować pod różnego rodzaju dojazdowe, mobilne usługi serwisowe.

Dzięki obszernej przestrzeni z tyłu przyczepy, możesz z łatwością załadować swoje pojazdy, wyposażyć przyczepę w cały swój sprzęt techniczny i sprawić, że zarówno wykonywanie usług serwisowych, jak i uczestnictwo i rywalizacja na imprezach sportów motorowych, będzie bezproblemowa. Masz również możliwość luksusowego zakwaterowania z przodu przyczepy, wygodne miejsce do spożywania posiłków i miejsce do spania - co czyni, że praca lub weekendowy wypad staje się znacznie przyjemniejszy. Jeśli chcesz mieć więcej miejsca w warsztacie, przyczepę można zaprojektować bez grodzi i bez pomieszczenia mieszkalnego.

Przyczepy służą również do przewożenia bryczek (maratonka i inne), motorów oraz zabytkowych i rajdowych samochodów, którym chcesz zapewnić idealne warunki transportu i serwisowania. Wszystkie przyczepy wyposażone są w wytrzymałą stalową ramę ze stali ocynkowanej, wychylną rampą najazdową (w opcji, również opcjonalna para przedłużaczy rampy). W przyczepie możesz transportować większość pojazdów - także pojazdy o niskim prześwicie. Dostępna jest elektrycznie sterowana wciągarka. Opcjonalny stojak na opony i stół warsztatowy - zamontowane z przodu przyczepy - mogą pomieścić zestaw kół o różnych rozmiarach oraz zapewnić w pełni funkcjonalny obszar roboczy nad trwałą i dużą (w zabudowie) składaną szafką zbudowaną z lekkiego materiału. Dwoje dużych drzwi bocznych, zapewniają wygodny dostęp do pojazdu.

Pobierz pliki


Business Inabox Mobile Retail - Sklep, usługi, Catering i Wystawa, FoodTruck.

Przyczepa handlowa Business Inabox Mobile może być niezwykle wszechstronna, dając możliwość spotkań z klientem twarzą w twarz. Prowadzenie małej działalności gospodarczej, daje swobodę możliwości sprzedaży odzieży lub gastronomii - w nowych, lukratywnych lokalizacjach. Możesz również mieć swój własny punkt wystawowy lub mobilny salon fryzjerski.

Dzięki stylowemu wyglądowi zewnętrznemu przyczepy Retail, jej wnętrze można przekształcić w funkcjonalny i elegancki domem mody, wyposażony w przymierzalnie. Idealna przyczepa do detalicznej sprzedaży odzieży, lub do prezentowania produktów na targach i pokazach. Przyczepa zawiera pomieszczenie mieszkalne, zapewniając zakwaterowanie podczas pracy poza domem - obniżając w ten sposób koszt drogich hoteli w pobliżu terenów wystawowych. Aby zapewnić więcej miejsca na sprzedaż, przyczepę można również zamówić bez wyposażenia mieszkalnego.

Przyczepa Catering przenosi mobilną gastronomię na nowy poziom. Każda przyczepa gastronomiczna jest zbudowana zgodnie ze specyfikacją wybraną przez Ciebie i przy zastosowaniu najwyższej jakości urządzeń. Idealnie sprawdza się na słynnych na całym świecie, imprezach FoodTruck.

Przyczepa Exhibition Unit, to jednostka wystawowa o eleganckim i stylowym wyglądzie zewnętrznym. Wnętrze można zaprojektować według wybranej przez Ciebie specyfikacji. Możemy zbudować - dostosowany do Twoich potrzeb - swoistego rodzaju "mobilny zwiastun", który skutecznie przekaże informacje o Twojej firmie, bezpośrednio potencjalnemu klientowi. Przyczepa wystawowa może być wykorzystywana do różnych celów - od promocji i sprzedaży towarów lub usług na imprezach, po pozyskiwanie funduszy i rekrutację.

Pobierz pliki


Przyczepy Plant - do przewozu koparek i innych


Platforma transportowa G Plant oraz LM

Przyczepy Ifor Williams G Plant oraz LM, zaprojektowane zostały do transportu małych i średnich koparek oraz maszyn budowlanych, jak również do transportu samochodów i kładów. Oferujemy trzy rodzaje przyczep: model GH, GP i GX (jedno, dwu i trzyosiowe).

Pobierz pliki


Wywrotka TT (Tipper)

Wywrotka nowej generacji, model TT2515 (8 'x 5') - najmniejsza z zakresu, ma maksymalną masę brutto 2700kg z opcją ręcznej lub elektrycznej pompy hydraulicznej (i samodzielnej baterii 12V). Największy model TT3621, ma masę brutto 3500kg.

Przyczepa standardowo wyposażona jest w wzmocnioną podłogę aluminiową. Większe modele TT3017 (10 'x 5'6 ") i TT3621 (12' x 6'6") mają elektrycznie sterowane mechanizmy wywrotki z samodzielną baterią 12V w standardzie.

Wywrotkę można wyposażyć w podwyższane burty (siatkowe lub pełne), uchwyty mocujące ładunek (do 500kg) oraz stalowe lub aluminiowe najazdy.

Pobierz pliki


BOX VAN - przewóz bagaży, towaru, palet papieru, itp.

Przyczepy typu Box Van są dostępne w trzech opcjach wysokości, trzech szerokościach i czterech długościach. Mniejsze modele są dostępne z wyborem pojedynczej lub podwójnej osi. Większość modeli jest oferowana z roletami, kombinowanymi rampami lub tylnymi  drzwiami, dzięki czemu przyczepa jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Białe ścianki boczne są mocne, eleganckie i łatwe do czyszczenia. Mają klasyczne, białe burty, gotowe do obklejania i idealnie nadają się do wstępnie wycinanych winylowych grafik i logo. Wszystkie bagażowe przyczepy BOX VAN, mają wyjątkową oś belki i zawieszenie na resorach piórowych, opracowane z myślą o bezpiecznej i stabilnej jeździe. Podobne systemy są szeroko stosowane w pojazdach użytkowych, gdzie wydajność pod obciążeniem jest niezbędna.

Znany ze swojej trwałości i łatwości konserwacji, system osi belki Ifor Williams, znacząco przyczynia się do niskiej amortyzacji naszych przyczep. Przyczepy typu Box Van mają zwężoną/zakrzywioną przednią część, aby zmaksymalizować przestrzeń i zmniejszyć opór powietrza. Wzrost zużycia paliwa stanowi prawdziwą różnicę, gdy pokonujesz duże odległości.

Bardzo przydatne do przewozu bagaży, wszelkiego rodzaju towarów sklepowych, palet papieru i innych.

Pobierz pliki


Przyczepy Livestock - do przewozu zwierząt


Q Trailer i Livestock - przyczepy domowe i do transportu owiec, alpak, lam, trzody chlewnej i bydła

Przyczepa Q Trailer to kompaktowa, wygodna i solidna przyczepa zaprojektowana z myślą o użytkownikach domowych, rolniczych i komercyjnych. Przyczepy te mogą być ciągnięte przez większość samochodów o maksymalnej masie całkowitej 1000 kg. Przyczepa dostępna jest w trzech różnych długościach, co daje klientowi możliwość dopasowania wielkości przyczepy. Wszystkie przyczepy są wykonane z ocynkowanego podwozia, drewna obrabianego i zawieszenia z resorami piórowymi. Trwałość przyczepy nie ma sobie równych. Podłoga bieżnika zapewnia łatwe czyszczenie przyczepy. Opcje dla tej przyczepy obejmują użyteczny dach i stojak z wieloma punktami mocowania, wewnętrzną przegrodą, rampowymi drzwiami, przegubową siatką lub odchylanymi bokami.

Przyczepa Livestock, to najbardziej rozpoznawalna przyczepa do transportu zwierząt. Marka Ifor Williams jest synonimem przyczep do przewozu zwierząt hodowlanych i od 60 lat cieszy się ogromnym zaufaniem rolników. Przyczepy Ifor Williams dla hodowców zwierząt  obejmują wszystkie zwierzęta hodowlane od bydła, owiec i trzody chlewnej po alpaki i lamy oraz wiele innych. Od najmniejszych P6e do największej osi 14', przyczepy Ifor Williams mają coś, co zaspokoi potrzeby większości hodowców. Nasz słynny system EasyLoad zebrał wiele nagród, dzięki czemu Ifor Williams jest liderem w dziedzinie przyczep do przewozu zwierząt.

Budowa przyczepy
Ocynkowane stalowe podwozie i dyszel, zapewniają niezrównaną ochronę antykorozyjną. W połączeniu z aluminiowymi panelami bocznymi o wysokiej wytrzymałości i odporności na uderzenia – naczepy często osiągają większą żywotność, niż ciągnące ją pojazdy. Charakterystyczne stalowe kanały, zapewniają mocną i sztywną ramę. Podłogi na przyczepach wykonane są z grubej, obrobionej ciśnieniowo deski z drewna, chronionej antypoślizgową aluminiową blachą o grubości 2 mm.

Stabilność podczas holowania
Wszystkie nasze przyczepy z hamulcem, wyposażone są w wyjątkową oś belki i zawieszenia piórowego Ifor Williams, która została opracowana i udoskonalona, aby zapewnić bezpieczną i stabilną jazdę. Podobne systemy są szeroko stosowane w pojazdach użytkowych, w których wydajność pod obciążeniem jest niezbędna. Znany ze swojej trwałości i łatwości konserwacji, system osi tylnego mostu Ifor Williams, znacząco przyczynia się do niskiej amortyzacji naszych przyczep.

Wszystkie rozmiary są dostępne ze standardową rampą lub z rampą i składanym systemem EasyLoad – na zamówienie.

System EasyLoad Deck
Unikalna dla przyczep Ifor Williams, fabrycznie zamontowana rampa EasyLoad i składany system pokładowy upraszcza załadunek górnego pokładu, bez konieczności obsługi ramp przyczepy Livestock. Przy złożonym systemie pokładowym, przyczepa nadaje się do przewozu bydła i innych zwierząt gospodarskich. Wszystkie komponenty są przechowywane na pokładzie przyczepy i są wygodnie oraz bezpiecznie składowane w celu szybkiego dostępu. W razie potrzeby pokład można rozłożyć lub złożyć w ciągu kilku minut, bez użycia jakichkolwiek narzędzi lub specjalnego wyposażenia.

Pokłady można bardzo łatwo obsługiwać przy pomocy rampy EasyLoad – łatwo ją podnosząc – ponieważ wspomagana jest przez dwie sprężyny. Wymaga to niewiele wysiłku. Zamykanie pokładu samej rampy, jest równie łatwe. Wykorzystując własny ciężar i nacisk nogą, pokład rampy EasyLoad opuszcza się i jest po prostu zablokowany na miejscu.

Pobierz pliki


Stock Master - transport bydła staje się prosty

Przyczepy do transportu bydła. Przedstawiamy największą przyczepę Ifor Williamsa. Przyczepa Stock Master ma maksymalną masę brutto 21 ton. Komercyjne osie i układ jezdny sprawiają, że przyczepa - przy wymiarach od 24'do 8' - jest najbardziej wytrzymałą i solidną przyczepą z naszej oferty.

StockMaster może być używany jako przyczepa mieszkalna dla zwierząt oraz do ich przewozu. Przyczepa ma całkowicie ocynkowane podwozie i jednoczęściową aluminiową podłogę. Godną podziwu cechą StockMastera jest niski kąt nachylenia (20 stopni) i niska wysokość najazdu.

Pobierz pliki