IFOR WILLIAMS TRAILERS 
Jeszcze tu jesteśmy, ale zapraszamy na nową stronę: 
www.iforwilliams.com.pl

Wszystkie przyczepy Ifor Williams są cynkowane ogniowo!
Przyczepy do przewozu: koni, bydła, kwiatów, motocykli, samochodów, koparek, maszyn ogrodowych i budowlanych oraz innych.
Przyczepy cateringowe i FOOD TRUCK, usługowe i wystawowe.
Professional Trailers Sp. z o.o. - wyłączny dystrybutor w Polsce.

O Nas


Professional Trailers Sp. z o.o. - Dystrybutor Ifor Williams Trailers

Jako wyłączny dystrybutor w Polsce, działamy na naszym rynku od 2014 roku. Dziesiątki klientów jest zadowolonych z oferowanych przez nas produktów i chętnie do nas wracają, by znów zakupić przyczepę Ifor Williams.

Od 60 lat, klienci zwracają się do Ifor Williams Trailers, aby ułatwić sobie życie zawodowe i lepiej spędzić wolny czas! Niezależnie od tego, czy szukasz przyczepy do użytku komercyjnego czy domowego, Ifor Williams Trailers z pewnością zaoferuje przyczepę, która będzie pasować do Twoich potrzeb.

Od budowniczych, rolników, ogrodników do chirurgów - nasze przyczepy typu Flatbed model LT i LM - z najazdami i z rampami oraz wywrotki Tipper, używane są w wielu różnych branżach.

Nasza oferta przyczep Transporter i Workshop do przewozu samochodów i motorów, jest skierowana do kierowców rajdowych i motokrosowców. Przyczepa jest swoistego rodzaju garażem, warsztatem i domem - gdy są w podróży lub na zawodach - daleko od domu. Każdą przyczepę można zaadoptować w indywidualny sposób, łącznie z miejscem do wypoczynku.

Również przyczepa handlowa Business Inabox Mobile może być niezwykle wszechstronnie zaadoptowana - dając możliwość spotkań z klientem twarzą w twarz. Prowadzenie małej działalności gospodarczej, daje swobodę możliwości sprzedaży odzieży lub gastronomii (Food Truck) - w nowych, lukratywnych lokalizacjach. Możesz również mieć swój własny punkt wystawowy lub mobilny salon fryzjerski.

Przyczepy Plant, zaprojektowane zostały do transportu małych i średnich koparek - wykorzystywanych do prac ogrodowych lub budowlanych, jak również do transportu małych maszyn rolniczych, kładów i pick-upów. Oferujemy trzy rodzaje przyczep: model GH, GP i GX (jedno, dwu i trzyosiowe).

Rolnicy nadal ufają niezawodności i trwałości przyczep Ifor Williams Livestock i Stock Master - od małych po duże do przewozu koni, owiec, bydła, świń, alpaków, lam i innych zwierząt.

Właściciele koni wracają do nas rok po roku. Mają bowiem pewność, że wybierają niezawodną i solidną przyczepę Horsebox, w której mogą przewozić swoje konie. Oferujemy dwa rodzaje przyczep - HB CLASSIC oraz HBE i HBX ALU.

Naszą misją jest bezpieczny i komfortowy transport koni. Po wieloletnim doświadczeniu - zarówno w transporcie, jak i również przy pracy z końmi w trakcie załadunku - wybraliśmy do dystrybucji w Polsce, brytyjskie przyczepy Ifor Williams - według niemieckiego czasopisma Cavallo - najbardziej komfortowe przyczepy dla konia.

Pobierz pliki