IFOR WILLIAMS TRAILERS 
Jeszcze tu jesteśmy, ale zapraszamy na nową stronę: 
www.iforwilliams.com.pl

Wszystkie przyczepy Ifor Williams są cynkowane ogniowo!
Przyczepy do przewozu: koni, bydła, kwiatów, motocykli, samochodów, koparek, maszyn ogrodowych i budowlanych oraz innych.
Przyczepy cateringowe i FOOD TRUCK, usługowe i wystawowe.
Professional Trailers Sp. z o.o. - wyłączny dystrybutor w Polsce.

Aktualności


Targi AUTOSTRADA POLSKA - ROTRA

W dniach 14-16 maja 2019 roku w Kielcach, odbyły się krajowe targi AUTOSTRADA POLSKA - ROTRA.
Również i my tam byliśmy.

Zaprezentowaliśmy największy model przyczepy wywrotki TT3621 z rodziny Ifor Williams TIPPER. Dzięki swoim dużym wymiarom - długość wewnętrzna 3,62m i szerokość 1.95m - przyczepa TT3621 jest przyczepą wielofunkcyjną.

Przyczepa może służyć zarówno do przewozu piasku, żwiru, kamieni i innych kruszyw - jak i do przewozu minikoparek, ładowarek, kładów i innych małych pojazdów. 

Kolejna wystawa AGROTECH 2019 dobiegła końca. Była to tym bardziej szczególna impreza, gdyż obchodziła ona w tym roku swoje 25-lecie.

Na tak wspaniałej imprezie, nie mogło zabraknąć również i nas ;)...

Na targach zaprezentowaliśmy najnowszy model rolniczej przyczepy z rodziny DP. Przyczepa DP 120ST z górnym pokładem oraz systemem rampy EasyLoad, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Przyczepa ma bardzo szerokie zastosowanie i jest praktycznie przeznaczona do przewozu wszystkich hodowlanych zwierząt, takich jak: bydło, trzoda chlewna, owce, alpaki, lamy i inne.

Kolejne przyczepy koparkowe już dostępne na naszym magazynie. Wśród nich, jest również wywrotka TT, którą zaprezentujemy na targach ROTRA 2019, które odbędą się 14-16 maja.

Na początku marca dotarła do nas rolnicza przyczepa DP 120ST z górnym pokładem i systemem EasyLoad. Zaprezentujemy ją na targach AGROTECH w Kielcach. Impreza odbędzie się w dniach 15-17 marca 2019.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, za odwiedzenie naszego stoiska na imprezie CAVALIADA 2018. Zapewne za rok znów się spotkamy. Będzie to wyjątkowa impreza, gdyż w przyszłym roku CAVALIADA będzie obchodziła swoje 10-lecie... Do zobaczenia za rok! 

Za nami pierwsza dostawa nowych modeli przyczep. Przyczepy HBX 506 oraz HBX 511 są już u nas. Pierwszy klient już wkrótce doceni niezrównane walory i zalety, jakie oferuje nowa przyczepa Ifor Williams.

Kolejna dostawa. Tym razem przyczepy platformowe LM 146, 167 i największa LM 208. Nie zabrakło również przyczepy końskiej - tym razem HB 403.

... I zaskoczyła! Niespodzianek było kilka. Ale najważniejsza i zapewne przez wszystkich oczekiwana - Oto nowy model konnej przyczepy z rodziny HBX.
 
HBX 511, HBX 506 oraz HBE 506 - całkowicie ALUMINIOWE przyczepy nowej generacji!

22.09.2018 - z okazji 60 lecia firmy IFOR WILLIAMS TRAILERS, odwiedziliśmy nowo otwarty zakład, niedaleko Liverpool. Już samo przywitanie, było dla nas bardzo przyjemne. Wielu zastanawiało się - czy z tej okazji, firma czymś ich zaskoczy...

01-02.09.2018. Pan Mateusz Cichoń z CICHONSALLONS hodowli koni ujeżdżeniowych, zaprosił nas na dwa dni otwartej imprezy aukcyjnej. Wraz z panem Tomaszem Michoń z salonu SILESIA z Katowic - dealerem Jaguara oraz Land Rovera, zaprezentowaliśmy przyczepę HB 511. Impreza była wspaniała. Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie i możliwość poznania nowych, wspaniałych ludzi.

27.08.2018. Przyczepy praktycznie gotowe. Trzeba przyznać, że prezentują się okazale... Madhu też nam trochę pomagała ;) 

27.08.2018. Resorowane przyczepy do przewozu koparek i innego sprzętu budowlanego, już do nas dotarły. Teraz czas na przygotowanie przyczep dla klienta. Kilka śrub trzeba wkręcić, koła dokręcić i ustawić rampy najazdowe.

11.07.2018. Przyczepy do przewozu koparek i innych maszyn budowlnych już zamówione. Czekamy na dostawę.

W nastroju przedświatecznym  przyczepa Ifor Williams na Wawelu. Tym razem dostarczamy nasz targowy eksponat dla Krakowskiego Pocztu Choragwi Husarskiej na imprezę "Wawel Dzieciom".

16.02.2017 - Pierwsza w Polsce czerwona przyczepa jedzie do klienta. 

Nasza Madhu poznaje przyczepę Ifor Williams Trailers.
Może kiedyś, pomoże nam pakować konie do przyczep ;)

Sierpień 2017. Kolejna dostawa Przyczep HB 511.

I po Cavaliadzie... pakujemy się. Książe Jordan I jedzie z nami do domu, a przyczepa prezentacyjna model HB 511 do nowego właściciela do Łodzi.

Nasz koń na Cavaliadzie otrzymał imię Książe Jordan I :-)

Cavaliada 2016 - Poznań za nami. Miłe spotkania z Klientami którzy wczesniej kupili od nas przyczepy Ifora. Mieliśmy okazje zaprezentować i zainteresować naszymi przyczepami nowych potencjalnych klientów. Przyczepa z Targów model powiększony HB 511 - znalazła nabywcę i po Cavaliadzie została dostarczona do Łodzi.

Już w listopadzie czerwona przyczepa taka jak na zdjeciu będzie w Polsce - ciekawi nas jak zostanie ten kolor odebrany u Polskich klientów.

Teraz w prawdziwej przyczepie Eventa z living roomem.

Prawie jak w przyczepie Eventa.

Październik 2016 - wizyta u Producenta Ifor Williams Trailers.

Wrzesień 2016 - niezarejestrowane przyczepy dostarczamy w ten sposób.

Sierpień 2016 - mamy nowy transport. Wśród przyczep pierwszy raz model wielokonny HB 610 - (na zdjecie) oraz dwie przyczepy dwukonne HB 506 - grafitowa i srebrna. Zdjecia wkrótce.

Srebrna przyczepa dwukonna sprzedana. Na "zielonym" magazynie czeka gotowa do sprzedaży czarna dwukonna przyczepa HB 506. Zapraszamy. 

09.04.2016 Przyczepa TA 510T już u nowego właściciela.

W dniu 4 kwietnia dotarł do nas nowy transport. Dwie przyczepy dwukonne HB 506 srebrna i czarna oraz przyczepa do przewozu bydła.

Czasem jak to mówią: "szewc bez butów chodzi". Wczorajszy  transport zakupionego konia był możliwy dzięki uprzejmośći i życzliwości Klienta, któy pożyczył nam przyczepę.
 21.02.2016

Kolejne zamówienie w drodze. W drugiej połowie marca na magazynie będa dostępne 3 przyczepy HB 506, srebrna, graphite i czarna.
16.02.2106

W roku 2016 ponownie dostępne przyczepy HB 506 i HB 511 w kolorze czerwonym.
15.02.2016

Wśród zamówionych przyczep nowy kolor: biała przyczepa HB 506

Czas wywiązać się z zamówień z Cavaliady. Nowy transport przyczep Ifor Williams już w Polsce.


Jesteśmy kolejny dzień na Cavaliadzie, pogoda nie rozpieszcza ale atmosfera zawodów rozgrzewa i poza halą :-) 

Od 12 do 15 marca jesteśmy na Cavaliadzie w Warszawie. Oczywiście wystawiamy przyczepę Ifor Williams HB 506 

W marcu kolejna dostawa. Oprócz przyczep w kolorze srebrnym czekamy na dwa nowe kolory : czarny i biąły
Styczeń 2015 - zapasy z roku 2014 sprzedane. Zamawiamy nowe przyczepy, również w nowych kolorach. Oprócz popularnych srebrnych metalic, również przyczepy czarne i białe. Do zobaczenia na Cavaliadzie w Warszawie. 
Przyczepy szczęśliwie dotarły 23 grudnia 2014 roku. HB 403 - jednokonna przyczepa pojechała prosto do wyklejenia grafiki, a następnie 30 grudnia została dostarczona do kliniki weterynarii. 


18-12-2014 . Czekamy na ostatni już w tym roku transport przyczep. Jedna ciekawostka wśród przyczep Trailer HB 403 - więcej info wkrótce.


Zaczyna się sezon grzewczy więc zaczynamy suszyć jabłka dla koni :-) 


Weekand 27 - 28 września 2014 planujemy prezentacje przyczepy na zawodach westernowych w Roleski Ranch. Zapraszamy! Druga przyczepa demo pojedzie do Warszawy na indywidualne prezentacje. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć przyczepę w Warszawie w ten weekand, to prosimy o kontakt. 
Zapraszamy od 29 do 31 sierpnia na prezentacje przyczepy Ifor Williams na zawodach ogólnopolskich w skokach w KJ Szary. 

Kolejny pokaz przyczepy za nami, za tydzień planujemy prezentację na zawodach skokowych w KJ Szary w Michałowicach.

Zapraszamy 23-24.08.2014 na prezentację przyczepy HB 506 kolor niebieski do Facimiecha na zawody WKKW 

16-18.08.2014 Prezentacja Ifor Williams Trailer na corocznych targach Pride of Poland w Janowie Podlaskim


Nowa Przyczepa Ifor Williams w Parczewie - model HB 506 w kolorze grafitowym


Przyczepa do przewozu koni - model CID5