IFOR WILLIAMS TRAILERS 
Jeszcze tu jesteśmy, ale zapraszamy na nową stronę: 
www.iforwilliams.com.pl

Wszystkie przyczepy Ifor Williams są cynkowane ogniowo!
Przyczepy do przewozu: koni, bydła, kwiatów, motocykli, samochodów, koparek, maszyn ogrodowych i budowlanych oraz innych.
Przyczepy cateringowe i FOOD TRUCK, usługowe i wystawowe.
Professional Trailers Sp. z o.o. - wyłączny dystrybutor w Polsce.

Aktualności


Przyczepy Ifor Williams HBX w Polsce

Półrocze już za nami. Lato w pełni - czyli większość z was zapewne wypoczywa na zasłużonym urlopie. Ale urlop, to również więcej czasu na przemyślenia co do ewentualnych, nowych inwestycji.

Kilka sprzedanych przez nas najnowszych modeli końskich przyczep Ifor Williams HBX, już jeździ po polskich i europejskich drogach. Może nadszedł więc czas, abyś i ty dołączył do grona posiadaczy przyczep modelu HBX?

Zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy profesjonalną obsługę w doborze modelu przyczepy oraz oferowanych przez nas opcji wyposażenia dodatkowego. 

Przyczepy Ifor Williams HB 511 dla kolejnych klientów

Pomimo, iż w naszej ofercie od kilku miesięcy dostępny jest najnowszy model końskiej przyczepy HBX511, to nadal niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się przyczepy HB511.
Dzisiaj dotarły do nas trzy przyczepy modelu HB511, które już mają swych nowych właścicieli. Klienci doposażyli sobie przyczepy w dodatkowe wyposażenie: uchylne okna, ruchome uchwyty na siano, przegrodę na wysokości głowy konia, górne światło STOP oraz mobilną pakę na siodła.

Życzymy im szerokiej drogi :)...

Targi AUTOSTRADA POLSKA - ROTRA

W dniach 14-16 maja 2019 roku w Kielcach, odbyły się krajowe targi AUTOSTRADA POLSKA - ROTRA.
Również i my tam byliśmy.

Zaprezentowaliśmy największy model przyczepy wywrotki TT3621 z rodziny Ifor Williams TIPPER. Dzięki swoim dużym wymiarom - długość wewnętrzna 3,62m i szerokość 1.95m - przyczepa TT3621 jest przyczepą wielofunkcyjną.

Przyczepa może służyć zarówno do przewozu piasku, żwiru, kamieni i innych kruszyw - jak i do przewozu minikoparek, ładowarek, kładów i innych małych pojazdów. 

Kolejna wystawa AGROTECH 2019 dobiegła końca. Była to tym bardziej szczególna impreza, gdyż obchodziła ona w tym roku swoje 25-lecie.

Na tak wspaniałej imprezie, nie mogło zabraknąć również i nas ;)...

Na targach zaprezentowaliśmy najnowszy model rolniczej przyczepy z rodziny DP. Przyczepa DP 120ST z górnym pokładem oraz systemem rampy EasyLoad, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Przyczepa ma bardzo szerokie zastosowanie i jest praktycznie przeznaczona do przewozu wszystkich hodowlanych zwierząt, takich jak: bydło, trzoda chlewna, owce, alpaki, lamy i inne.

Kolejne przyczepy koparkowe już dostępne na naszym magazynie. Wśród nich, jest również wywrotka TT, którą zaprezentujemy na targach ROTRA 2019, które odbędą się 14-16 maja.

Na początku marca dotarła do nas rolnicza przyczepa DP 120ST z górnym pokładem i systemem EasyLoad. Zaprezentujemy ją na targach AGROTECH w Kielcach. Impreza odbędzie się w dniach 15-17 marca 2019.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, za odwiedzenie naszego stoiska na imprezie CAVALIADA 2018. Zapewne za rok znów się spotkamy. Będzie to wyjątkowa impreza, gdyż w przyszłym roku CAVALIADA będzie obchodziła swoje 10-lecie... Do zobaczenia za rok! 

Za nami pierwsza dostawa nowych modeli przyczep. Przyczepy HBX 506 oraz HBX 511 są już u nas. Pierwszy klient już wkrótce doceni niezrównane walory i zalety, jakie oferuje nowa przyczepa Ifor Williams.

Kolejna dostawa. Tym razem przyczepy platformowe LM 146, 167 i największa LM 208. Nie zabrakło również przyczepy końskiej - tym razem HB 403.

... I zaskoczyła! Niespodzianek było kilka. Ale najważniejsza i zapewne przez wszystkich oczekiwana - Oto nowy model konnej przyczepy z rodziny HBX.
 
HBX 511, HBX 506 oraz HBE 506 - całkowicie ALUMINIOWE przyczepy nowej generacji!

22.09.2018 - z okazji 60 lecia firmy IFOR WILLIAMS TRAILERS, odwiedziliśmy nowo otwarty zakład, niedaleko Liverpool. Już samo przywitanie, było dla nas bardzo przyjemne. Wielu zastanawiało się - czy z tej okazji, firma czymś ich zaskoczy...

01-02.09.2018. Pan Mateusz Cichoń z CICHONSALLONS hodowli koni ujeżdżeniowych, zaprosił nas na dwa dni otwartej imprezy aukcyjnej. Wraz z panem Tomaszem Michoń z salonu SILESIA z Katowic - dealerem Jaguara oraz Land Rovera, zaprezentowaliśmy przyczepę HB 511. Impreza była wspaniała. Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie i możliwość poznania nowych, wspaniałych ludzi.

27.08.2018. Przyczepy praktycznie gotowe. Trzeba przyznać, że prezentują się okazale... Madhu też nam trochę pomagała ;) 

27.08.2018. Resorowane przyczepy do przewozu koparek i innego sprzętu budowlanego, już do nas dotarły. Teraz czas na przygotowanie przyczep dla klienta. Kilka śrub trzeba wkręcić, koła dokręcić i ustawić rampy najazdowe.

11.07.2018. Przyczepy do przewozu koparek i innych maszyn budowlnych już zamówione. Czekamy na dostawę.

W nastroju przedświatecznym  przyczepa Ifor Williams na Wawelu. Tym razem dostarczamy nasz targowy eksponat dla Krakowskiego Pocztu Choragwi Husarskiej na imprezę "Wawel Dzieciom".

16.02.2017 - Pierwsza w Polsce czerwona przyczepa jedzie do klienta. 

Nasza Madhu poznaje przyczepę Ifor Williams Trailers.
Może kiedyś, pomoże nam pakować konie do przyczep ;)

Sierpień 2017. Kolejna dostawa Przyczep HB 511.

I po Cavaliadzie... pakujemy się. Książe Jordan I jedzie z nami do domu, a przyczepa prezentacyjna model HB 511 do nowego właściciela do Łodzi.

Nasz koń na Cavaliadzie otrzymał imię Książe Jordan I :-)

Cavaliada 2016 - Poznań za nami. Miłe spotkania z Klientami którzy wczesniej kupili od nas przyczepy Ifora. Mieliśmy okazje zaprezentować i zainteresować naszymi przyczepami nowych potencjalnych klientów. Przyczepa z Targów model powiększony HB 511 - znalazła nabywcę i po Cavaliadzie została dostarczona do Łodzi.

Już w listopadzie czerwona przyczepa taka jak na zdjeciu będzie w Polsce - ciekawi nas jak zostanie ten kolor odebrany u Polskich klientów.

Teraz w prawdziwej przyczepie Eventa z living roomem.

Prawie jak w przyczepie Eventa.

Październik 2016 - wizyta u Producenta Ifor Williams Trailers.

Wrzesień 2016 - niezarejestrowane przyczepy dostarczamy w ten sposób.

Sierpień 2016 - mamy nowy transport. Wśród przyczep pierwszy raz model wielokonny HB 610 - (na zdjecie) oraz dwie przyczepy dwukonne HB 506 - grafitowa i srebrna. Zdjecia wkrótce.

Srebrna przyczepa dwukonna sprzedana. Na "zielonym" magazynie czeka gotowa do sprzedaży czarna dwukonna przyczepa HB 506. Zapraszamy. 

09.04.2016 Przyczepa TA 510T już u nowego właściciela.

W dniu 4 kwietnia dotarł do nas nowy transport. Dwie przyczepy dwukonne HB 506 srebrna i czarna oraz przyczepa do przewozu bydła.

Czasem jak to mówią: "szewc bez butów chodzi". Wczorajszy  transport zakupionego konia był możliwy dzięki uprzejmośći i życzliwości Klienta, któy pożyczył nam przyczepę.
 21.02.2016

Kolejne zamówienie w drodze. W drugiej połowie marca na magazynie będa dostępne 3 przyczepy HB 506, srebrna, graphite i czarna.
16.02.2106

W roku 2016 ponownie dostępne przyczepy HB 506 i HB 511 w kolorze czerwonym.
15.02.2016

Wśród zamówionych przyczep nowy kolor: biała przyczepa HB 506

Czas wywiązać się z zamówień z Cavaliady. Nowy transport przyczep Ifor Williams już w Polsce.


Jesteśmy kolejny dzień na Cavaliadzie, pogoda nie rozpieszcza ale atmosfera zawodów rozgrzewa i poza halą :-) 

Od 12 do 15 marca jesteśmy na Cavaliadzie w Warszawie. Oczywiście wystawiamy przyczepę Ifor Williams HB 506 

W marcu kolejna dostawa. Oprócz przyczep w kolorze srebrnym czekamy na dwa nowe kolory : czarny i biąły
Styczeń 2015 - zapasy z roku 2014 sprzedane. Zamawiamy nowe przyczepy, również w nowych kolorach. Oprócz popularnych srebrnych metalic, również przyczepy czarne i białe. Do zobaczenia na Cavaliadzie w Warszawie. 
Przyczepy szczęśliwie dotarły 23 grudnia 2014 roku. HB 403 - jednokonna przyczepa pojechała prosto do wyklejenia grafiki, a następnie 30 grudnia została dostarczona do kliniki weterynarii. 


18-12-2014 . Czekamy na ostatni już w tym roku transport przyczep. Jedna ciekawostka wśród przyczep Trailer HB 403 - więcej info wkrótce.


Zaczyna się sezon grzewczy więc zaczynamy suszyć jabłka dla koni :-) 


Weekand 27 - 28 września 2014 planujemy prezentacje przyczepy na zawodach westernowych w Roleski Ranch. Zapraszamy! Druga przyczepa demo pojedzie do Warszawy na indywidualne prezentacje. Jeśli chcecie Państwo obejrzeć przyczepę w Warszawie w ten weekand, to prosimy o kontakt. 
Zapraszamy od 29 do 31 sierpnia na prezentacje przyczepy Ifor Williams na zawodach ogólnopolskich w skokach w KJ Szary. 

Kolejny pokaz przyczepy za nami, za tydzień planujemy prezentację na zawodach skokowych w KJ Szary w Michałowicach.

Zapraszamy 23-24.08.2014 na prezentację przyczepy HB 506 kolor niebieski do Facimiecha na zawody WKKW 

16-18.08.2014 Prezentacja Ifor Williams Trailer na corocznych targach Pride of Poland w Janowie Podlaskim


Nowa Przyczepa Ifor Williams w Parczewie - model HB 506 w kolorze grafitowym


Przyczepa do przewozu koni - model CID5